Hakkımızda

UVtek, deneyimli kadrosuyla, yenilikçi felsefesini tasarım aşamasından üretim ve satış pazarlamaya kadar ürünlerine yansıtan ve ürünlerini bu yaratıcı düşünce ile geliştiren bir mühendislik firmasıdır.

Her aşamada müşterinin ihtiyaçlarını ve zorluklarını anlamak ve “mutlak müşteri memnuniyeti”

Her aşamada müşterinin ihtiyaçlarını ve zorluklarını anlamak ve “mutlak müşteri memnuniyeti” ni sağlamak firmamızın temel ilkesidir.

UVtek, konusundaki 25 yılı aşkın bilgi birikimi ve deneyimini, UV teknolojilerde alternatif çözümlerin geliştirilmesinde kullanmakta ve bu sayede birçok üstünlük sağlamaktadır.

 Firmamız, UV kurutma teknolojileri konusunda tam bir çözüm sağlayıcı olup

Firmamız, UV kurutma teknolojileri konusunda tam bir çözüm sağlayıcı olup, UV makine, UV lak ve UV lamba konusunda müşterilerine hem üretici hem de temsilci kimliği ile geniş bir yelpaze içerisinde hizmet verebilmektedir.

UVtek, Baskı & Ambalaj sektöründeki UV uygulamaları, Ahşap boyama sistemleri ile birçok sektörde faaliyet göstermekte ve bir sektördeki deneyimini diğer bir sektörde kullanarak farkını ortaya çıkarabilmektedir.

Misyon

Şirketimizin misyonu, kaliteli makineleri sürdürülebilir bir yaklaşımla üreterek hem yurt içinde hem de yurt dışında müşterilerimize yüksek performanslı çözümler sunmaktır. Müşterilerimizin beklentilerini aşan, rekabetçi makineler üreterek endüstriyel sektörde öncü bir konuma ulaşmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda çevresel sorumluluğumuzu yerine getirerek sürdürülebilirliği teşvik etmeyi ve topluma değer katmayı amaçlıyoruz.

Vizyon

Şirketimizin vizyonu, makinelerin tasarım, üretim ve hizmet süreçlerinde teknolojiyi en üst düzeyde kullanarak endüstriyel sektörün lideri olmaktır. Müşterilerimize dünya genelinde yüksek performanslı, güvenilir ve çevre dostu ürünler sunarak, küresel pazarda rekabetçi bir güç haline gelmeyi hedefliyoruz. Aynı zamanda inovasyon, sürdürülebilirlik ve müşteri memnuniyetini odak noktamız yaparak topluma ve çevreye değer katmaya devam edeceğiz.

UVtek: Tamamen yeni fikirlerin ve çözümlerin hayat bulduğu yer

ACCEMA

İnsan Kaynakları

UVTek ailesine katılmak istiyorsanız İş Başvuru Formunu doldurabilirsiniz.

KURUMSAL

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen yandaki formu doldurunuz.

ÜRÜNLER

İletişim Formu